+420 728 460 312
forstyllus@gmail.com

Kvalitní návrh webu

Tvorba webových stránek Brno je služba, kterou poskytuje ForStyllus. Proč? Každá webová prezentace, která má plnit svou funkci a cíle potřebuje bezpochyby kvalitní návrh.

Je nutné, aby se návštěvník vašeho webu cítil komfortně a jednoduše se na webu orientoval. Díky tomu bude web plnit svou funkci a vydělá vám více peněz.

Návrh a tvorba webových stránek Brno: Proč by jste si návrh webu měli vypracovat právě od nás?

  1. Důkladně zanalyzujeme vaše potřeby a cíle na jejímž základě vytvoříme kvalitní návrh webu.
  2. Námi vytvořený návrh dovede více zákazníků k vytyčeným a požadovaným akcím.
  3. Díky výbornému návrhu ušetříme práci a čas grafikům a programátorům.
  4. Využijete finanční prostředky co nejefektivněji a ušetříte spoustu nákladů za zbytečné služby.

Přemýšlíme odlišně a jde nám to skvěle!

Výsledkem kompletního návrhu webu je ucelený koncept informací, návrhů a analýz ve formě PDF souboru, které můžete využít jako podklad pro grafika či programátora. Ušetříte si práci, čas a hlavně rozpočet projektu, protože už nebudete nuceni web několikanásobně předělávat. U nás zkrátka dostanete kvalitní zpracování v podobě tvorby webových stránek právě u nás v Brně, kde sídlíme. Hovoří za nás především projekty, které jsme již realizovali.

Jakým systémem při e-mail marketingu postupujeme

Analýza, cíle a plány

Seznámíme se s vaším projektem, představami, plány a cíli. Analyzujeme cílové skupiny a konkurenci. Zjistíme potřeby vašich potencionálních zákazníků a aplikujeme je co nejlépe na váš web. Nastavíme si jasné cíle a řekneme si, jak je měřit a dosáhnout.

Návrh struktury webu

Na základě důkladné analýzy klíčových slov vám navrhneme strukturu webu. Zpracujeme titulky, nadpisy, meta description a aplikujeme změny na vyhotovenou strukturu. Analyzujeme současný stav obsahu a doporučíme případné změny. Nadále s vámi vše neustále konzultujeme.

Vhodný vzhled a rozmístění prvků

Pro každou podstránku na webu obdržíte námi vytvořený model. Každý prvek na webu bude umístěn tak, aby plnil svou funkci. Obdržíte od nás popis prvků tak, jak mají správně fungovat. Připravíme vám i responsivní verzi.

Tvorba webu či doporučení realizace

Podrobný vytvořený návrh který s vámi zkonzultujeme předáme našim grafikům a programátorům případně vám doporučíme vhodnou firmu pro finální realizaci.

Oznámkuj