+420 728 460 312
forstyllus@gmail.com

PPC reklama (správa PPC) je dnes pro každý úspěšný web nutností. Navržení správné strategie, struktury a vhodné metriky, ale není nic jednoduchého. Pokud ještě PPC reklamu nevyužíváte, případně s ní nejste ve stávající podobě spokojeni, obraťte se na nás!

Co se skrývá pod zkratkou PPC?

PPC (zkratka pochází z anglického pay per click) je druh internetové reklamy, u níž se nemusíte bát, že budete vyhazovat peníze z okna! Neplatíte totiž vůbec nic za pouhé zobrazení vaší reklamy, ale platíte až za kliknutí na ni. To znamená, že vydáváte finance jen za skutečně přivedené návštěvníky vašich stránek. Správa PPC v rukou profesionálů je tedy ideální volbou pro vaše podnikání.

Svěřte správu PPC mozkům profesionálů!

S námi se vám podaří realizovat nejlepší možnou strategii k dosažení vašich konkrétních cílů. Samozřejmostí je pro nás vytvoření PPC kampaně, jež bude v souladu s touto strategií. Nebojte se toho, že by kampaň rychle ztrácela na aktuálnosti! Vybereme pro vás nejvhodnější metriku a kampaň budeme pravidelně vyhodnocovat. Je samozřejmé, že díky tomu se vám podaří získat větší množství zájemců o vaše stránky, vzroste počet zákazníků a také vaše značka vstoupí do širšího povědomí veřejnosti. Vždy se snažíme vést kampaň tak, abychom vám zaručili návratnost investic (ROI).

Jak se dělá úspěšná PPC kampaň?

Zformování ideální PPC kampaně sestává z několika kroků, jež by měli dostat na starost opravdoví profesionálové. Mimo nastavení parametrů kampaně je nezbytné také nastavit měřicí kódy pro vyhodnocení její efektivity. Efektivní správa PPC kampaně nemůže proběhnout rovněž bez důkladné analýzy klíčových slov. Provedeme pro vás i vytvoření struktury reklamních sestav a zajistíme vhodné inzeráty. Víme totiž přesně, co je potřeba! Díky nám se odlišíte od konkurence a vstoupíte do širšího povědomí!

Pravidelné vyhodnocování celé kampaně vám pak zaručí, že budete vždy přesně vědět, na kolik vás kampaň přijde a jaký z ní máte zisk. Nemáte se čeho obávat, správa PPC právě s námi proděleční rozhodně nebudete!

Jakým systémem při PPC reklamě postupujeme

Zjištění potřebných informací

Budeme zjišťovat informace o vašich potřebách, cílech a konkurenčních výhodách ale také i o vašich konkurentech.

Nastavení kampaně a vyhodnocování

Nastavíme kampaně v AdWords a Skliku. Kampaně následně sledujeme a vyhodnocujeme. Na základě výsledků optimalizujeme.

Analýza klíčových slov

Vypracujeme důkladnou analýzu klíčových slov, která bude sedět vaším potřebám.

Pravidelné reporty kampaní

Dlouhodobá správa je velmi důležitá. Pravidelně vám budeme reportovat výsledky kampaní s výčtem důležitých metrik.

Díky PPC reklamám vám přineseme velmi relevantní návštěvnost a vysokou návratnost investic (ROI).

//www.fajn-weby.cz/wp-content/uploads/2016/12/podnikatel-reseni.jpg

Napište nám s čím máte potíže

Náš tým s vámi veškerou problematiku probere a nabídne vám nejvhodnější řešení!

Prosíme, napište nám konkrétní věci se kterými chcete pomoci a nejvhodnější čas, kdy vás můžeme telefonicky zkontaktovat.

Oznámkuj