+420 728 460 312
forstyllus@gmail.com

V rámci SEO služby nabízíme optimalizace webových stránek pro vyhledávače a tím tak vylepšíme vaše stránky a přivedeme více potencionálních zákazníků.

Nabízíme SEO služby, které jsou různorodé. Buďto formou jednorázových konzultací, analýza současného stavu SEO vašeho webu, analýza klíčových slov, tvorba hodnotného obsahu nebo vymyslíme dlouhodobou strategii budování zpětných odkazů. Veškeré výsledky budeme dokumentovat, vyhodnocovat a zasílat vám měsíční přehled včetně významných událostí.

Naše SEO služby nejsou pouhým krátkodobým cyklem, ale dlouhodobě vykonávaný proces. Podle všech značných průzkumů vyhledávače přivádějí na web až polovinu návštěv, proto je na ní kladen takový důraz. Navíc se jedná o dlouhodobou relevantní návštěvnost.

SEO služby: Podnikatelé vymýšlejí business plán
SEO služby: Podnikatel s tabletem

Co  je cílem SEO jako u všech kanálů online marketingu?

Zapomeňte na jednu důležitou věc, kterou vyslovuje většina lidí!
"Chci dostat web na tyto klíčová slova na první stránku Googlu."

Tohle není cíl SEO. Cíl je jako u všech kanálů online marketingu zvýšení zisku. Všechno co optimalizace pro vyhledávače obsahuje, jsou jen metriky jak těchto výsledků dosáhnout.

Naše SEO služby: Co vám optimalizace pro vyhledávače přinese?

  • Váš web bude lépe vidět ve výsledcích vyhledávání.
  • Díky kompletní optimalizaci vám přivedeme více potencionálních zákazníků.
  • Uživatelé webu se budou snáze orientovat a bude pro ně více přehlednější.

Jakým systémem při SEO postupujeme

Analýza současného stavu

Analyzujeme a zpracujeme váš současný stav. Navrhneme adekvátní změny a připravíme vhodnou strategii.

Úprava či návrh informační architektury webu

Návrh struktury je jeden z nejdůležitějších faktorů pro další úspěch webu. Samotná návaznost jednotlivých kategorií a stránek je důležitá jak pro roboty, tak i pro návštěvníky.

Analýza klíčových slov

Provedeme důkladnou analýzu klíčových slov. Toto je základ celého SEO a nejdůležitější věc. Bez toho není možné pokračovat.

Optimalizace šablon a nasazení mikroformátů

Finální šablony webu optimalizujeme a nasadíme mikroformáty tzv. obsahové značky, které napovídají vyhledávačům, o jaký obsah se jedná.

Oprava technických chyb webu

Mnoho webdesignerů hledí především na vizuální dojem a na SEO zapomínají. Každý robot, který prochází váš web by měl mít snadný přístup k informacím. Zkontrolujeme průchodnost webu, indexaci webu a v neposlední řadě rychlost načítání stránek jakožto důležitý aspekt, na který se hledí.

Budování obsahu a analýza odkazových příležitostí

Vymyslíme strategii pro budování dlouhodobého obsahu a budeme analyzovat vaše odkazové příležitosti na internetu. Od tohoto bodu se jedná především o opakované procesy, které je nutno opakovat. Z tohoto důvodu je SEO dlouhodobá činnost a nelze očekávat výsledky ihned.

SEO děláme tak, aby jsme zajistili vyšší zisky a posunuli tak vaši firmu o další stupeň výš. Nejedná se tedy pouze o zvýšení návštěvnosti a pozic ve vyhledávačů.

Podnikatel drží svíticí žárovku

Napište nám s čím máte potíže

Náš tým s vámi veškerou problematiku probere a nabídne vám nejvhodnější řešení!

Prosíme, napište nám konkrétní věci se kterými chcete pomoci a nejvhodnější čas, kdy vás můžeme telefonicky zkontaktovat.

Oznámkuj