+420 728 460 312
forstyllus@gmail.com

Zajímali jste se již delší dobu o online podnikání, ale stále jste nenašli v sobě dostatek odvahy? Začít může opravdu každý. Nabízíme prodej webů, zejména online magazínů. V čem je takový web dobrý? Z vlastní zkušenosti takový web může do 3 měsíců ihned vydělávat vaše první peníze. Nejedná se o milionářské sumy, ale jako pasivní přivýdělek k vašemu zaměstnání či podnikání ideální volba.

Prodej webů: Ideální příležitost pro mladé začínající podnikatele!

Prodej webů nabízíme zejména mladým nadšeným lidem, kteří jsou do online podnikání zapálení. Ceny nejsou nijak extra vysoké a vězte, že investice se vám začne ihned vracet. Poskytneme vám obsáhlý PDF soubor s komplexní strategií, jaké kroky je nutno realizovat aby váš web začal co nejdříve vydělávat. Neplatíte především za web, ale za know-how, které vám jen tak nikdo neposkytne.

Budete se zřejmě divit, ale někteří klienti, kteří využili těchto služeb, již mají pasivní příjem z jednoho webu. Jedná se o zhruba 2 tisíce korun měsíčně, což není nikterak zlé. Pokud tedy budete sbírat weby objemově, dostanete se na slušnou sumu. Podívejte se tedy na náš web trh, které momentálně nabízíme.

Prodej webů: Kouzelná klubíčka
Prodej webů: Nejrychlejší auta

Nechodíme kolem horké kaše!

Víte co kupujete, vše vám striktně a narovinu řekneme. Probereme s vámi všechny možnosti.  Po koupi webu vám nabízíme i jednu konzultaci zdarma, kde vám na případné dotazy, které k samotnému PDF souboru budete mít, rádi zodpovíme. Mluvíme s vámi lidsky, budete nám rozumět. Nezřídili jsme prodej webů jen tak pro naši radost. Snažíme se vše vysvětlit takovým způsobem, abyste danou problematiku bezproblémově pochopili.

Zvládne to opravdu každý

Většina lidí, kteří o online marketingu či podnikání ví asi tolik, jako automechanik o chirurgii mají strach, že to není pro ně to pravé ořechové se do něčeho takového pouštět. Vyvedeme vás z omylu. Nepotřebujete nějaké extrémní znalosti (především z online marketingu), stačí naprostý základ. Weby jsou navíc tvořené právě kvůli tomuto faktu na redakčním systému WordPress, který je ideálním řešením pro amatéry. Ovládání tedy zvládne i naprostý laik bez sebevětších znalostí.

Co získáte koupi webu

Profi šablonu včetně úprav

Obdržíte profi responsivní šablonu s licencí, na které bylo provedeno více než 100 grafických a kóderských (jak technických tak vizuálních) úprav.

Doména a hosting

Předplacená doména a hosting na rok u společnosti WEDOS.

Logo na míru

Grafikem vytvořené logo přesně na míru pro samotný web.

Sepsané články od copywritera

V nabídce jsou zahrnuty články, které jsou sepsány od našeho copywritera. Před tím, než se články sepsaly jsme analyzovaly trh pomocí nástrojů, které využíváme. Díky těmto nástrojům lze jednoduše zjistit, které články lidé nejvíce čtou a sdílí. My tak snadno můžeme získat přirozené odkazy.

Zakoupené a vytvořené pluginy a prvky (BONUS)

Součást webu jsou i zakoupené pluginy (pro správu reklam) a jako BONUS na míru programátorem vytvořené monetizační prvky a pluginy.

PDF soubor s návodem

Největší hodnotu nákupu webu má ovšem PDF soubor. Jedná se o podrobný návod včetně případové studie, jak začít vydělávat své první online peníze do 3 měsíců.

Již brzy zjistíte, že zásluhou kvalitně vymyšlené strategie lze možné dosáhnout zajímavého přivýdělku a nastartovat své online podnikání!

Podnikatel drží svíticí žárovku

Napište nám s čím máte potíže

Náš tým s vámi veškerou problematiku probere a nabídne vám nejvhodnější řešení!

Prosíme, napište nám konkrétní věci se kterými chcete pomoci a nejvhodnější čas, kdy vás můžeme telefonicky zkontaktovat.

Prodej webů
5 (100%) 1 vote