+420 728 460 312
forstyllus@gmail.com

Obsahový marketing (unikátní obsah) na webu je důležitým prvkem k úspěchu. Vytvoříme kvalitní obsah, který přiláká nové zákazníky a odpoví jim na všechny otázky, problémy a nabídne jim vhodné řešení. Budete mít takový web, o kterém se bude vědět. Budete odlišní, noví. Pomocí obsahového marketingu zvýšíme důvěru vaší značky.

Obsahový marketing u nás není pouhý copywriting, ale také obrázky, videa, infografiky a vše co produkujete. Podle posledních průzkumů právě video převládá nad samotnými texty.

Cílem tvorby obsahu je zaujmout cílovou skupinu lidí takovým způsobem, aby jej sami sdíleli a šířili dál. Získáte tak kvalitní přirozené zpětné odkazy, které jsou ZADARMO. Úspěch tedy tkví především v obsahovém marketingu. Vytvořit obsah, promovat obsah. Rádi vám ukážeme zajímavé strategie.

Nutností je poznat a vyzdvihnout přednosti

S vaším webem nejprve detailně seznámíme a budeme se o vás snažit získat co nejvíce informací. Teprve podle nich je možné definovat cílového zákazníka a začít pracovat na obsahu, jenž by mu byl určen přímo na míru. Již na první pohled zjistíte, že naše tvorba obsahu je zcela odlišná od konkurence. Není třeba si nic nalhávat, jinakost láká, provokuje i prodává! V připraveném obsahu budou současně zdůrazněny přínosy vaší společnosti pro zákazníka. Obsahový marketing je zkrátka hlavní cíl samotného úspěchu.

Obsahový marketing: Kvalitní obsah musí být založen na pravdivých informacích

Některé společnosti docílí krátkodobého efektu psaním různých vybájených informací, váš web i vaši potenciální zákazníci si ovšem bezesporu zaslouží atraktivně napsanou pravdu! Pokud se při tvorbě textu dokážete vcítit do pozice čtenáře textu, máte z velké části vyhráno. Zde mají velmi podstatnou úlohu zkušenosti, které lze nabýt pouze praxí.

Jakým systémem při obsahovém marketingu postupujeme

Analýza současného stavu

Zanalyzujeme váš současný stav. Podíváme se, jak tvoříte obsah, jak vypadá. Seznámíme se důkladně s vaší značkou. Zjistíme, jaké jsou vaše cíle a jaké výhody máte oproti konkurenci. Na základě těchto údajů budeme tvořit hodnotný obsah.

Vytvoříme kvalitní obsah

Začneme s tvorbou obsahu tak, abyste vy i vaši zákazníci byli spokojení. Obsah vždy několikrát kontrolujeme a poté konzultujeme s vámi samotnými.

Vhodný koncept a strategie

Zorganizujeme si celou obsahovou strategii. Provedeme výzkum vašeho publika, abychom věděli, co je zajímá a na co reagují. Zjistíme, jaké jsou vaše cíle a čeho chcete dosáhnout. Poté naplánujeme a navrhneme vhodnou strategii.

Navrhneme plán

Vytvoříme vám obsahový plán, je důležité být konzistentní, a s vašimi zákazníky být v neustálém kontaktu. Pro zákazníka jste poté i důvěryhodnější a spolehlivější. V případě, že si budete chtít obsah spravovat sami, náš tým odborníků vás proškolí.

Zásluhou kvalitního obsahového marketingu je možné dosáhnout zatím netušených výsledků a ušetřit spoustu nákladů. Nebojte se oslovit své potenciální klienty!

Podnikatel drží svíticí žárovku

Napište nám s čím máte potíže

Náš tým s vámi veškerou problematiku probere a nabídne vám nejvhodnější řešení!

Prosíme, napište nám konkrétní věci se kterými chcete pomoci a nejvhodnější čas, kdy vás můžeme telefonicky zkontaktovat.

Oznámkuj