+420 728 460 312
forstyllus@gmail.com

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč web, jehož správě věnujete tolik času, nefunguje takovým způsobem, jak má? Značný vliv na to můžou mít odkazy a zmínky (linkbuilding), které z internetu směřují na váš web. Některé totiž konají skutečně Pyrrhovu službu. S naší pomocí se vám podaří se právě těchto škodlivých odkazů vyvarovat.

Kvalitní linkbuilding by měl začínat tím, že se linkbuilder důkladně seznámí s vašimi představami a plány. S jejich znalostí pak může hledat místa, jež jsou ve vašem odkazovém profilu někdy slabá jako třikrát vylouhovaný čaj. Jeho úkolem je rovněž najít takové odkazové příležitosti, které mohou být pro váš web naopak skutečně atraktivní. Je pochopitelné, že s ohledem na zjištěné skutečnosti je posléze možné doporučit rozličné úpravy nebo změny obsahu na vašem webu, aby se co nejvíce blížily potřebnému ideálu.

Profesionální linkbuilding přesně zacílí na potenciální klientelu

Co můžete očekávat od profesionálně odvedeného linkbuildingu? Především na váš web přivede nové návštěvníky, kteří navíc budou cílenou skupinou, již by měl právě obsah vašeho webu zaujmout. To samozřejmě značně zvyšuje pravděpodobnost, že se ze zvědavého návštěvníka stane váš stálý klient.

Jak se můžete přesvědčit o tom, že byl linkbuilding skutečně úspěšný? Zvýší se objem času, který návštěvníci stráví na vašem webu, stejně tak stoupne i počet shlédnutých stránek. Na druhou stranu výrazně poklesne počet návštěvníků, kteří váš web po prohlédnutí první stránky opustí!

Porovnejte svoji strategii s konkurencí!

Linkbuilding spočívá i v pečlivé analýze vaší konkurence. Také v tomto oboru platí, že kdo chce vítězit, měl by dokonale znát silné stránky i slabiny svého soupeře. Následně je možné zvolené strategii přizpůsobit připravovanou kampaň a rozstřílet vaše soupeře na kusy!

Jakým systémem při e-mail marketingu postupujeme

Analýza současného stavu

Zanalyzujeme váš stávající odkazový profil a navrhneme vám změny pro jeho zlepšení.

Navrhneme obsah

Provedeme důkladnou analýzu a zvolíme, na jaké klíčové slova budeme cílit. Promyslíme obsah a sestavíme časový plán.

Vhodný koncept a strategie

Zpracujeme vám vhodný koncept a strategii pro budování zětných odkazů. Budeme analyzovat vaše konkurenty abychom věděli, kde a jak získávají zpětné odkazy.

Pravidelně reportujeme výsledky

Výsledky průběžně reportujeme a konzultujeme s vámi, aby jste věděli, jakých výsledků jsem zadané období dosáhli.

Tvorba zpětných odkazů neboli linkbuilding má při SEO neotřesitelnou pozici z toho důvodu, že bez nich nebude váš web vidět, pojďte to ihned napravit!

Podnikatel drží svíticí žárovku

Napište nám s čím máte potíže

Náš tým s vámi veškerou problematiku probere a nabídne vám nejvhodnější řešení!

Prosíme, napište nám konkrétní věci se kterými chcete pomoci a nejvhodnější čas, kdy vás můžeme telefonicky zkontaktovat.

Oznámkuj