+420 728 460 312
forstyllus@gmail.com

Email marketing je důležitý a mnohdy podceňovaný nástroj. Pokud jste se rozhodli, že je nutné podniknout razantní kroky, aby váš web začal konečně naplno fungovat? Jednou z důležitých rozhodnutí a možností, jak toho lze docílit, je začít se intenzivněji věnovat e-mail marketingu.

Nevíte jak naložit se stávající databází e-mailových kontaktů? My vám připravíme podrobnou strategii a zaučíme vás, jak tento proces zefektivnit a zautomatizovat. Pokud svou databázi kontaktů stále nemáte, ukáže vám kroky a několik strategií jak kontakty vhodně sbírat a jak s nimi pracovat.

Budete se zřejmě divit, ale někteří klienti, kteří e-mail marketingu dávají při své činnosti dostatek prostoru, z něho mají až 60% obratu! E-mail marketing je nejvíce podceňovaný a může se snadno stát vaším hlavním a nejlepším marketingovým kanálem pro vaše podnikání, tak nebuďte ležérní a zvyšte své zisky s námi.

Co je email marketing?

Pod označením e-mail marketing se skrývá hromadné rozesílání komerčních i nekomerčních zpráv prostřednictvím e-mailu. Jedná se o přímý nástroj komunikace s klienty, přičemž jeho pomocí je možné se do značné míry přiblížit komunikaci „jeden na jednoho“, což je velmi efektivní strategie.

Oslovte co nejvíce lidí

E-mailový marketing si zaslouží vaši pozornost již z toho důvodu, že jde o kanál, který má nejvyšší návratnost investic. Nabízíme vám vytvoření strategického plánu. V něm bude jasně definovaný obecný postup, co budeme zasílat a jakým způsobem budeme legálním způsobem obstarávat emailové adresy. Je přece samozřejmé, že e-maily od vás budou chodit stovkám lidí, kteří mají úplně odlišné zájmy. Na nás je, abychom jich dokázali zaujmout co největší množství! Jen za tohoto předpokladu může být e-mailový marketing opravdu účinný. Využijte email marketing a zvyšte své obraty právě s námi.

Jakým systémem při e-mail marketingu postupujeme

Analýza současného stavu

Analyzujeme a zpracujeme váš současný stav emailingu. Podrobně se seznámíme s vaším projektem a současnou strategií. Podíváme se jak s kontakty pracujete a jakých výsledků dosahujete.

Návrh a tvorba šablon

Vytvoříme strukturu, grafický návrh a nakódujeme responsivní šablony. Dále zpracujeme poutavý obsah samotného emailu. Nemusíte se o nic starat. O celý proces se postaráme.

Vhodný koncept a strategie

Vypracujeme vhodný koncept a strategii od začátku do konce. Stanovíme si jaký bude postup, jak a co budeme rozesílat zákazníkům. Vymyslíme kde a jak efektivně získávat další kontakty pro rozšíření databáze.

Vypracování kalendářního plánu

Zpracujeme kalendářní plán zcela na míru. Uvedeme si jaké newslettery a jaký obsah budeme kdy a komu zasílat. Vytvoříme vhodnou segmentaci podle nákupního cyklu a zájmů. Vše budeme testovat.

Výběr vhodného systému

Vybereme nejvhodnější systém pro celý proces. Pomůžeme a vysvětlíme vám jeho implementaci a propojení dat. Celý proces bude nastaven dle vašich individuálních potřeb.

Proces automatizace

Vymyslíme a navrhneme proces automatizace. Budeme ji případně aplikovat u vašeho projektu abychom vám ušetřili čas. Zajistíme vám jeho legální užití. Pravidelně vám budeme reportovat výsledky a navrhovat, jak vylepšit současný stav.

Již brzy zjistíte, že zásluhou kvalitního e-mail marketingu je možné dosáhnout zatím netušených výsledků. Nebojte se oslovit své potenciální klienty zajímavým způsobem!

Podnikatel drží svíticí žárovku

Napište nám s čím máte potíže

Náš tým s vámi veškerou problematiku probere a nabídne vám nejvhodnější řešení!

Prosíme, napište nám konkrétní věci se kterými chcete pomoci a nejvhodnější čas, kdy vás můžeme telefonicky zkontaktovat.

Oznámkuj